Prikaz jedne poruke
Stara 9.11.2008, 19:46   #86
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Windows 7

@dacajak:

Ono sto sam ja video u ovom izdanju koje je na entu je gomila fajlova i ostalih stvari koje su vezane za Vistu. Dakle, to je samo unapredjenje i optimizacija Viste. Pitanje koje se postavlja je kako su to ubrzali. Ako je u pitanju optimizacija koda (sto je ono sto se nadam) tada to pokazuje da je bilo u startu prostora da se Vista sredi i da je izasla na trziste kao nedovrsen proizvod. Plus, pitanje je koji se sve procesi dizu sada sa sistemom, i sta ce se dizati sa sistemom po zavrsetku razvoja. Tek na zavrsnoj verziji ce se videti koliko je to vreme dizanja sistema. Plus, pitanje je kome ce trebati mogucnosti touch screen-a i sl stvari. Onima na Laptopu? Sigurno ne, tamo je sve sto treba odradjeno sada. Onima na desktopu? Ni njima, nema bas previse upotrebne vrednosti. Jedino onima koji koriste PDA, samo mi se cini da je Win 7 "malko" previse za to. Na kraju ce to da se svede na jos neku od MS zamisli koje je plasirao tata Bill i koje ce ostati tu bez upotrebe (slicno speach tools u Xpu koje neznam da jeiko ikada koristio).
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke