tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 11.11.2009, 12:47   #8570
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
(Da se bez nekih bonusa ne moze u nekim encounterima).
Bring the player, not the class, po tom principu se vode i kad bi uradili tako neshto pljunuli bi sami sebe u lice.


Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Brate epeen je kad imas 9487294 dana played SAGLEDAJ STVARI MALO SIRE!
Salim se naravno... u pravu si delimicno da nema skilla u nalazenju grupe i summonovanju posto je tu najvise i trebalo skilla - da nadjes normalne ljude a ne neku decu koja ne znaju sta je summoning stone ili neke arogantne debile koje boli uvo da se dovuku do tamo. To, kao i mnogo ostalih stvari koje su sklonili, su bili na neki nacin retard filter da ukloni idiote koji to ne mogu da predju. Samo kad se setim vremena kad ni summoning stone nije postojao nego su svi morali da dodju ili lock da summonuje sa jos dvojicom a ne jednom osobom kao kod kamena. A sada fazon 25 ljudi ide na raid i samo kliknu 2 puta, prijave se u lfg, ono ih teleportuje, oni ako su upali u tudju grupu izadju i njihov raidleader ih inv. Trebalo je skilla pre za koordinaciju da das svima healthstone, da das svima hranu, da pijes flask za koji si morao da se drkas na 5 strana 2 kontinenta, a prethodno da propisas krv da uzmes recept za pravljenje istog. Sad je sve to ukinuto i od MMO-a koji sluzi za divljenje i istrazivanje, napravili su tesku komercijalu po principu heroes of might and magic - click to move.
Da... ali chemu to? Ti si ushao to veche da se malo opustish od posla/uchenja, chemu sad pripreme od sat vremena kad si ti ushao da se zabavish a ne da bacash vreme putujuci pa da chekash da tvoj Warlock nafarma 25 shardova, pa napravi 25 HSova pa razdeli 24oro ljudi- zar nije neracionalno? Jednostavno sve vishe lichi na igricu u kojoj mozhesh da udjesh i da igrash i da nisi hendikepiran u odnosu na onog lika shto igra 10h dnevno.
Ochigledno je da ima daleko vishe ovih shto ne igraju 10h dnevno, a Blizzard dobija podjednako para i od nekog ko igra 3h/d i ko igra 10h/d. WoW postaje nekako... kao televizija ili neshto... ne znam. :P
Ali opet taj lik shto igra 10h dnevno ce imati neshto bolje od tebe, veci broj achievmenta, neku titulu ( Ako ti je dosadno idi farmaj The Insane)... ima mesta za svakoga.

Eh sad shto vecina slusha Pusiketdols/ Acu Pauna pa morash prema tome da balansirash potrebnu kolichinu skilla je vec druga pricha...


EDIT:

@sale&vizard

Pa eto, to ce biti mana ovog novog sistema, ne mozhesh izbaciti nekog "Arthasdkdkd"a, "Paladinxx"a, "Sephiroth"a, "Illidin"a, "Llegolass"a i tako dalje... Ja sam zadnjih dana igrao Destro Warlocka u full t8.5 tako da mi ti likovi nisu predstavljali probleme sve dok ne bleje i nisu bezobrazni, jer lik u t8 (svaki) mozhe sam da izvuche potreban dps za heroik (mozhda ne bash toc- jer je on kao, jelte, tezhi...)- uostalom to jeste napravljeno za likove sa plavom opremom koji pumpaju 1.5k dpsa, samo nek bace buffove i preko 4.5k vrlo lako... tako da je poenta ako ocesh heroike- re spec/roll dps
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke