tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 11.11.2009, 16:31   #8575
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
A za novu instancu sam gledao neke snimke po youtube i bla bla.Svi kazu da je mnogo dobra i da nisu videli bolje vec od vanila wowa.Valjda ce taj patch skoro pa da vidimo i to.Nego zna li se kad tacno dolazi ovaj patch?
pa ja sam sad na ptru i isao sam par runova novih instanci(Halls of reflection nije jos otvorena i ne moze se uci) ok su uradjene heroic verzije su teze od svih do sada, zadnji boss u Pit of Saron ima 3m hp :P mada ne predstavlja neki problem jer je taktika "nuke nuke nuke", inace novi quest line za ovaj Quel' something mac je mnogo zanimljiv (barem je meni bio) jer nije tipa "ubij 20x, nadji y, idi z" uradjen je bas kako bi jedan RPG quest trebao da izgleda. Zadnji deo chaina se radi u gorepomenutoj neotvorenoj instanci pa ne mogu da vam kazem nista o macu jos uvek, inace HoR su LK's private chambers i tamo cemo moci da vidimo Frostmourne i suocimo se sa LKom.
Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Blizzard dobija vise para od casual igraca (jer elem, ne trose sistemske resurse).. Anyway, evo armory linka od ovog DK sto je uradio manji dps nego ja s resto
http://eu.wowarmory.com/character-sh...us&n=Thugalive
Cisto ako naletite na njega, da ga ne inv , kako je on uspeo s ovom opremom da uradi samo 500dps meni ni najmanje nije jasno al dobro..
lik ima i tank i dps gear, a socketi su mu "WHOAH", ima ap koliko smo imali na 70tom- tipican dk player.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke