Prikaz jedne poruke
Stara 5.10.2010, 16:18   #1
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Klasici koji vam se nisu dopali

U ovoj temi bi trebali da pishete o opshte priznatim i cenjenim igrama koje se tretiraju kao klasici a koje se vama iz ovog ili onog razloga nisu dopale i da taj ovaj i onaj razlog obavezno navedete (inache se ne vazi). Komentari i rasprave su dobrodosle ali ne i svadje, vredjanja i prozivke.
Pocinjem ja prvi:

Shadow of the beast

Mozda zato shto sam ovo igrao na emulatoru i to verziju za Segu, igra mi se nikako nije dopala. Deluje kao obichna arkadna igra, sa malo chudnom grafikom, previshe brza i teshka, a ja sam (po naslovu??) ochekivao neku arkadnu avanturu sa sporijim tempom.

Turrican

See above. Previshe brzo, zbrkano, neprijatelji koji se stalno spawnuju, bez priche koja bi me uvukla.

Deus Ex

Ova igra jednostavno nikad nije uspela da me privuche. Vishe puta sam je instalirao, pocheo i izgubio interesovanje i izbrisao. Zanimljivo je to da obozavam System Shock 2 i znam da su ove dve igre slichne ali nekako nije uspela da me zadrzi.

Syberia

Slichan sluchaj. Igru sam instalirao da vidim dal radi i to je bilo to. Mislim da je nisam igrao iz prostog razloga shto vishe volim cartoonolike, sharene ili horor P&C avanture, ova mi je bila nekako siva i depresivna.

Grim Fandango & Monkey Island 4

Ovde je stvar mnogo prostija. Svidjaju mi se igre, ali jednostavno ne mogu da progutam onaj interfejs. Kakva je to poit&click avantura ako ne pointash i ne klikcesh?!

Far Cry

Ova igra mi je svojevremeno sluzila iskljucivo kao benchmark, a sama po sebi mi je dosadna do zla b0ga. Likovi, pricha, akcija, sve mi je bilo dosadno i iritantno, nisam imao ni malo motivacije da igram.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
doctor (6.10.2010), Draugdur (6.10.2010), Lich_king2 (6.10.2010), nikola s (6.10.2010), Oggy (6.10.2010), Sh0m1 (7.10.2010)