Prikaz jedne poruke
Stara 5.10.2010, 20:03   #15
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 856
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Klasici koji vam se nisu dopali

Možda ne bi bilo loše definisati pojam "klasik", s obzirom da je neko pomenuo Dragon Age i neke novije igre...


Anyway, što se mene tiče... Hmmm...

GTA serijal (IV (još) nisam probao) mi nikad nije bio nešto preterano zanimljiv, malo u početku, ali posle nekog vremena postaje monotona, stalno nešto radim a nigde veze, smisla i kraja na vidiku...

Fable: TLC - ovo ja zovem "dečja" igra. Ovakve stvari nikada nisam mogao da gledam kao pravu igru, već kao neukusnu parodiju na žanr. Cartoonish stil je možda za stvari kao što su Beyond Good and Evil, Alisu u zemlji čuda, 101 dalmatinca i sl; ali RPG, i to još u ovako iritantno degutantnoj formi - nikako. Tu negde na primer spada i Overlord.

F.E.A.R. je verovatno naišao u periodu kada sam konačno prerastao pucačine. Kao što neko za Diablo II reče da ne vidi poentu u kliktanju, tako i ja više ne nalazim ništa zanimljivo u shooterima (mislim na čistokrvne). Takođe, nikada nisam kapirao taj hype oko "horror" momenata u ovoj igri. Mnogo strašnije stvari sam doživljavao u igrama koje se uopšte nisu ni reklamirale kao "horror-nešto", dok su ovde dozlaboga šablonske i totalno predvidive. Sve u svemu, booooring...
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke