Prikaz jedne poruke
Stara 3.11.2010, 20:43   #18
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Dilema pri izboru telefona..

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
Шта је то толико лоше у Смарту или 5228 да треба да кешнем 200 јура за Вајлдфајер? Не кажем да не вреди, али колико ће мени те предности значити у животу? Реално?

Sve zavisi od tvojih potreba i onim sta ti odredjeni model telefona moze pruziti..da li je sad to Nokija 3310 od 500dinara,za pozive i sms-ove,ili hoces da slusas muziku,gledas filmove,surfujes preko wi-fi..
Sad oko ova 3 telefona,sam si stavio izbor,naravno da cemo da izglasamo za najbolji,tj u ovom slucaju WF.
-Smart - mali simpatican telefon,za one koji se prvi put susrecu sa touchscreen telefonima,ima poseban OS (ne mogu se setiti imena) i ne znam koliko su aplikacije dostupne na netu
-N5228 po meni debeo,ruzan,slaba kamera,valjda ima GPS a nema WiFi,ili obrnuto..za danasnje pojmove..cigla za ono sto pruza i koliko kosta..
Ova 2 sam telefona imao prilike malo da koristim,dok WF nisam,ali dovoljno je samo reci Android.Ostale karakteristike po potrebi..da li je to kamera,wifi ili gps..Ne sumnjam da ih ima..

Ja sam nekoliko meseci nosio N5530XM..simpatican telefon,odlican zvuk,pusta filmove,mp3 se preko sluski cuje odlicno,ima wifi,nema gps.Jedini razlog je sto ne volim symbian i zato sam presao na Android.
To ti je moj predlog ako ti je WF skup,a nisi zahtevan korisnik.
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke