tema: [Android] Spacetracks
Prikaz jedne poruke
Stara 9.1.2013, 15:39   #37
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Spacetracks

Citat:
ljubanve kaže: Pregled poruke
Zanimljivo ali ne baš sjajno.

Ako smem, par sugestija:

- Meni je urađen, čini mi se, za uređaje sa tastaturom i nije baš prikladan za touch screen. Malo veći razmak između opcija bi olakšao korišćenje prstom.

- Kontrole jesu problem, suviše su osetljive, malo naginjanje na stranu i kuglica je već van platforme.

- Po mom mišljenju, nemoguće je preći nivo iz prve. Nikad ne znam gde me čeka neka rupa. Možda bi neki putokazi bili dobra ideja ili tako nešto...

- Igra me pomalo frustrirala a ne i nagrađivala, ako me razumeš. Skupljanje zvezdica usput pa neke druge vrste poena, neki power up-ovi... To bi moglo da se ubaci a i na kraju neki pehar ili ocena tipa dobio sam 2 zvezdice.

To su neki moji prvi utisci, nisam imao nameru da omalovažavam nečiji rad nego da skrenem pažnju i uputim konstruktivnu kritiku.

Moja ocena 3/5.
Hvala na kritikama, u nekim stvarima se apsolutno mogu sloziti sa tobom.

Meni je uradjen prvobitno za prstic, a razmak je onoliki koliko dozvoljava ceo user interface. Nije najsrecnije resenje, ali postoji workaround i za one sa malo vecim prsticima u vidu pritiska na ekran, swipe-a do odgovarajuce opcije i pustanje ekrana.

Kontrole su do sada usporavane ja mislim 3 puta, onda mozes misliti kako je ranije izgledalo Odmah cu se nadovezati i na putokaze. Oni postoje u vidu strelica. Opet prvobitna verzija igra jeste imala malo podignutu perspektivu kako bi se lakse zapazile rupe, ali sa druge strane da li bi voleo da u igri koja ima 40 staza, svaku stazu zavrsis bas iz prve? Odredjena doza tezine mora da postoji, pa cak i ovako kako je, ja sam je prelazio na tri uredjaja (Desire, Transformer Prime i Nexus 4) u roku od 3-4 sata. Ovde bi bilo najbolje jos jedno olaksavanje igre, ali i releasovanje level pack-ova.

Ja sam jos davno rekao, ako bude dovoljno zainteresovanih za pravljenje novih nivoa, vrlo rado cu napraviti level editor. To i dalje stoji, jer nazalost nije bilo dovoljno zainteresovanih.

I da potpuno si upravu kada kazes da te igra ne nagradjuje. Igra prosto place za achievementima i online score boardovima za sve nivoe, koji u doba kada je releasovana nisu bili toliko popularni, a posle nazalost nije bilo ni toliko slobodnog vremena da se naknadno ugrade.
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke