Prikaz jedne poruke
Stara 4.1.2015, 12:43   #5
ballerina72
Član
 
Član od: 21.5.2014.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 76
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 19 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku ballerina72
Određen forumom Re: Adobe After Effects CC 2014

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
After Effects sam po sebi nije dovoljan za animaciju.
Pa da, zato sam i navela da mogu da crtam sve te sličice u Illustrator-u.

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Šta animiraš?
U pitanju su animacije koje više liče na crtani, ali imaju svoje značenje, koje je naravno malo ozbiljnije. Pa da budem konkretna, u pitanju je animacija, čiji početak treba da izgleda baš kao crtani, prva scena puno zvjezdano nebo, onda se sve više približavam, dolazim do Sučevog sistema, pa do planete Zemlje, pa do Italije gdje se kao nalazi mala škola sa Pitagorom i Pitagorejcima, a za dalje sam već našla način kako da odradim, jer su ostalo neki stavovi iz matematike koji se dokazuju, u kojima mogu da kobinujem meni već poznate programe, i na kraju sve to da spojim u jedan film sa Movie Maker-om. To je što se tiče prvog filma. Druga animacija je o trouglu, gdje taj trougao na početku "pojede spanać" i onda postane istegljiv, prevrće se, skakuće... Posle dolazim do dijela gdje moram da na njemu pokažem sve značajne tačke trougla (taj dio znam kako da odradim, tako da mi to nije problem), i na kraju, taj trougao se rotira, najstaje dijamant i onda iz dijamanta iskače trogao koji je isti kao onaj sa početka.
ballerina72 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke