Prikaz jedne poruke
Stara 6.6.2009, 21:00   #360
nets
Član
 
Član od: 1.12.2007.
Poruke: 64
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Šta ima novo

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Igra koju najviše očekujem je Gray Matter.
Da mene pitaš osim Povratka na tajanstveno ostrvo II i eventualno ovog MI: Special editiona nema ništa spešl na vidiku. Gray Matter jedina donosi nešto novo i to djeluje revolucionarno, no kao i obično brine me igrivost, a i sumnjam da će skoro ugledati svjetlo dana (zvuči da bi je recesija mogla trajno odgoditi). Mislim da bi dugoročni profit od igara bio daleko veći kada bi svi developeri slijedili diferenciranje po publici. Nekidan bio kod prijatelja i njegov sin na PS-III igra Simse. I gledam igru i gledam kako je glupa i neigriva. I gledam kako se klinac trudi i sjetim se da sam istu igru probao igrati na mobitelu i da je bila glupa i neigriva (što netko tko je nikad nije igrao na PC-u možda nikada neće zaključiti). Kada bi se avanture radile da je konzolaška verzija glupa i neigriva u odnosu na ovu za PC to bi bio pravi pogodak. Industrija ne shvaća da cijelo vrijeme sve više životari na osnovi koju su davnih dana u nas posadili Jane Jensen, Tim Schafer, Al Lowe i dr.

Što se tiče BaSS-a, on je već dugo freeware putem Scumma. Zanimljivo je čuti da je Dave Gibbons autor, navodno on jako čuva svoja autorska prava.
nets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke