tema: Warframe
Prikaz jedne poruke
Stara 14.8.2013, 17:30   #13
bogysha
Član
 
Član od: 3.7.2008.
Poruke: 32
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warframe

Citat:
Vojvoda kaže: Pregled poruke
Ok, vidim da je poslednji post bio u aprilu, ali ja moram da iscupam ovu temu iz naftalina. Warframe sam poceo da igram pre nedelju dana i ljudi moji, igra je FENOMENALNA.
Nekoga podseca na mass effect 3, nekoga na dead space, zapravo nije ni jedno ni drugo. Ovo je unikatni biser medju free mmo-ovima kanadskog razvojnog tima koji je razvio sopstveni endzin.
Elem, u pitanju je ultra brza i akcijom nabijena pucacina iz treceg lica koju mozete igrati solo, sa ortacima ili random grupom preko neta. Cetiri futuristicke nindze idu i rokaju sve sto im naidje na pusku/katanu i usput resavaju questove (ubij, unisti, ukradi, spasi, kidnapuj, zastiti...).
Trenutno je u open beta fazi sto znaci da novi update izlazi na svakih nekoliko dana. Ja je igram sa jos 2 drugara i super je. Podseca me na nase nestasne dane tokom LEFT4DEAD zaraze.
Da se razumemo: igra nije pravljena da se igra solo ili ne daj boze da grupom random likova sa druge strane zice. Pravljena je da se igra sa prijateljima, bracom i kumovima. Brzo se uci, intenzivna je, mape su sarenolike, trenutno (hvala Bogu) niste obavezni da platite bilo sta, vec maltene sve moze da otkljuca in-game valutom.
Svako ce naravno naci mana, ali od mene najiskrenija preporuka. Ocena: 89.

Ja sam bio par meseci navucen sa kolega iz firme. Posle radnog vremena smo se trovali od igranja, ali sam se zasitio na kraju, posto mi je igra postala linearna.
bogysha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke