Prikaz jedne poruke
Stara 30.6.2017, 13:12   #2
srksi
Veteran
 
Član od: 16.6.2010.
Poruke: 742
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 82 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: E-reader ili tablet za pdf fajlove?

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Postoje li neki iole kvalitetni e-readeri koji dobro čitaju pdf fajlove? Imam najviše knjiga u pdf formatu koje bih radije hteo da čitam dalje od ekrana računara. Mnoge od ovih knjiga imaju i fotografije, pa bi trebalo da se uzme u obzir i njihovo propisno prikazivanje.
Prema mom kopanju po netu ustanovio sam da ljudi najčešće preporučuju tablete za pdf, ali opet, pitanje je koliko on zamara oči tokom čitanja...

Ako neko ima preporuke za neki odgovarajući tabllet ili e-reader koji se može naći za pristojnu sumu, bio bih zahvalan da ostavi komentar
Citaci knjiga su najbolji za to samim tim sto su oni i pravljeni za citanje knjga. Nije isto citati 3 sata sa ekrana koji svetli i sa ekrana koji sumulira pravi list papira. Format ti nije problem posto cak i ako se desi neki problem to mozes da prekovertujes/ispravis na PCu . Calibre je za tu rabotu. Ja sam imao kindle, 100 % sam bio zadovoljan. Prvo vidi sta mozes da nadjes ovde, a onda trazi preporuku, tesko je dati preporuku iz prve ruke, nemas ovamo dobro trziste za e readere. Jedini problem sa citacima knjiga je to sto je 6'' ekran koji je standard, jednostavno premali za sve osim cisto sitanje knjiga. Mislim postoje i veci, ali kostaju boga isusa i skoro je nemoguce naci ih ovde
srksi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke