Prikaz jedne poruke
Stara 5.4.2018, 12:55   #19
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: E-reader ili tablet za pdf fajlove?

uglavnom za citanje ima gomila programa pa lako svako nadje sta najvise voli i odgovara u pocetku sam citao na pc u al to je bas neudobno vise se smoris dok procitas pa kad sam video da neki citaju na mob telefonu isprobo sam i ja da vidim kako to ide pa je onda kupovina tableta dosla sama po sebi lepo se izvalis u lezeci stav i uzivas kako bog zapoveda sto se kaze na dobro se covek brzo navikne ,normalno tablet se nemoze porediti sa e readerom al cene je odlucila u korist tableta i programi za citanje vec uglavnom oni najvise podese automatski kontrast i ostalo
sto se kaze sve je to u glavi kad sam citao stare bonelijeve stripove dase podsetim detinjstva imao sam osecaj da osetim onaj stari miris papira sto bi se reklo previse se uziveo

i zaboravili smo da kazemo najvazniju prednost citanja digitalno skeniranog sadrzaja ko je ozenjen sad nemoze zena da mu zvoca da je trosio novce na tamo neke stripove na stranu to sto sam u mladosti kao klinac bio se bavio skupljanjem i prodavanjem stripova a usput sam najvise zaradjivao trgovinom cuvenih ljubavnih romana to je islo ko alva domacice uzimale ko lude,meni nije tu bilo logike al vazno da je poso iso,neki kazu ta vremena nisu valjala ja se ne slazem snjima ,iso sma u osnovnu skolu i laganica sebi zaradjivo za dzeparac nismo bili milioneri al uvek je bilo za bioskop i sladoled
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zexns73 na korisnoj poruci:
C64freak (5.4.2018)