Prikaz jedne poruke
Stara 15.12.2020, 23:33   #2714
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 716
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 164 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Na konzolama je haos i nekako me bas briga za to. nisam mogao da igram HZD ko covek dva meseca na PC-iju posle preodera zato sto je los port sa konzole na PC sto je standard industrije. Sad je obrnuto jer su verovatno U CDPR potcenili kompleksnost "spustanja" sa PC verzije.

Odgovorio sam na jednom forumu na komentar koji je postovao memu sa 4 slike iz 4 igre , GOW , TLOS2, RDR2 i ACV kao argument da nije tacno da su konzole suvise slabe. Ocigledno da mnogi poistovecuju lepotu slike sa zahtevnoscu i to uglavnom preko YT klipova sto nema nikakvog smisla.

Da trebao je CDPR da bude iskren po pitanju konzola ali hej , ovo je svet kapitalizma , cisto sumnjam da su poljski developeri zakljucali recenzije bice da su mocni i uticajni investitori koji vide gejming industriju kao svoje parce torte resili sta ce i kako ce.
Sad su pale akcije mnogi ce da prodaju kada neminovno porastu opet ce oni koji imaju moc da da ugrabe profit a CDPR ce da se izvinjava i krpi igru. To je cena razvijene industrije sa puno igara visoke i skupe skupe produkcije .

Ocene publike na metacritic za PC rastu svaki dan . Kakav god da je lunch bio igra bi imala backlash , razocarenja, odmazdu zbog skrivenih motiva konzervativnijeg dela publike, nezadovoljstvo ultra liberalnog zbog odbijanja da se sve totalno relativizuje i politilizuje itd. ..
Mislim da je Ghoust of Tsushima odlicna igra (nemam konzolu) ali i budali je jasno da je dobila ogroman boost igraca zbog odmazde za resenja u TLOU2 koja je isto odlicna igra sa pomalo irintantnim "sefom proizvodnje" koji mozda i manje uticao na samu igru nego pokupio zalsuge drugih , tako mi covek deluje ali gresio ne gresio igra ne zasluzuje mrznju na osnovu kvaliteta.
Tamo verovatno ljudi nemaju hrabrosti zbog moralnih osuda da kazu " Necu protagonistu tog tipa ja to ne volim , u meni ne budi interes " pa onda napadaju gemplej i strukturu price . To ima i kod Cyberpunka 2077 .

Poslednja ispravka: Koreli A. (15.12.2020 u 23:42)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
darkowozzd (15.12.2020), zokocx (16.12.2020)