Prikaz jedne poruke
Stara 28.1.2021, 14:23   #38
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 282 puta na 196 poruka
Određen forumom Re: 4k монитор за филмове и серије

Citat:
Romantic kaže: Pregled poruke
Ок онда, све сам разумео. Закривљени је отпао некако на крају, јер ми је деловао превише чудно, искрено...а детаљно поредећи остала 2 модела, Самсунгов и Филипсов, овај други га шиша у свему, а није много скупљи тако да се надам да ће све бити ок, осим величине наравно, јер ће ми 32 инча бити незгодно. Ваљда ћу се привићи некако.

Такође, овај Филипсов је и чист 10битни и има брдо тих додатака, посебно за филмове, који га чине савршеним за мене. Остаје још да га наручим, па да се уверим у лепоту слике. Видим да је одличан и за видео игре, што је ето предност.

Што се тиче угла гледања, овај модел има добар угао, мада ја увек екран гледам право, не волим из углова, тако да ми то није битно.

Овај Филипсов модел иначе има Adaptive-Sync (шта год то значило (?), ваљда је добро ). Е да, занима ме у вези драјвера, јел треба нешто да инсталирам, како то иде? Или га само спојим са кућиштем и то је то?
AdaptyeSync znaci da bi varijabilni refresh rate u igrama mogao da radi i na nVidia i AMD grafickim karticama. Obizrom da ne planiras da se igras na njemu a i da je 60hz to ti i nije od velike vaznosti. Ja koristim zakrivljen monitor i nema neke velike razlike ako ima uopste sa ravnim monitorima. Ne odvlacim te od kupovine samo konstatujem da je zakrivljenost vise gimmick nego feature.
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke