tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 15.3.2022, 16:00   #353
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Elden Ring

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Koliko vidim, negativne utiske imaju uglavnom oni koji su vec presli igru i spucali 100 i kusur sati za dve nedelje. Sa tim tempom vama ni najbolje igre u istoriji ne bi bile dobre jer biste uvek nesto *****li s obzirom da ste pregoreli od previse igranja u kratkom roku i nista vas ne "pali".

Negativne utiske ima svako ko nije naskočio na rep hajp voza i urliče " IGRA JE 10/10, GOTY BEZ SUMNJE"

Činjenica je da mora da ima mane, i pored toga jeste odlična igra, ali neke od mana su toliko očigledne posle nekog vremena da posle prvobitnog oduševljenja baš ostavi gorak ukus u ustima.

Ja se iskreno nadam da će izbalansirati igru vremenom, ali iskreno, znajući kakvi su, malo šta će ispraviti. Sećam se posle DS3 kad su govorili kako su neki buildovi viable u trenutku ali podložno je promeni - yeah, ništa od toga nisu izmenili
Neke exploite i bagove su peglali, tačno, ali ne diraju oni mnogo igru.

Mislim, evo online serveri za DS3 su već mesec dana isključeni i ni reči o tome kada će ponovo da ih dignu nazad. Ja baš pokrenuo ponovo tu igru, rekoh ajd direktno da uporedim, kad ono skapirao sam da vest koju sam pročitao pre mesec dana - i dalje važi.

Kad smo kod poređenja, primetnija je ispoliranost Elden ringa, DS3 mi sad deluje janky, iako mi je kec delovao tako u poređenju s trojkom. Ali doosta primetno koliko su bossevi bolje dizajnirani u DS3, nisu overtuned, imaju otvore, imaju mane ali i svoje snage, kad te ošinu - osetiš. Ali opet retko kad je one-shot kao kod mnogih u ER.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke