tema: Elden Ring
Prikaz jedne poruke
Stara 19.4.2022, 17:16   #447
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Elden Ring

Da razlozim malo bolje zasto je meni igra najlaksi From Soft i zasto mi je to problem. Souls igre su fakat uvek zavisile prevashodno od vestine igraca, gde levelovanjem najvise utices na to koliko stete pravis i koliko mozes da pogresis a da ne umres. I taj balans izmedju igraceve vestine, stete koje pravi i kolicine gresaka koje budu oprostene je bio jako dobar u Souls igrama.

Elden ring ima taj problem gde kolicina stete koju mozes da naneses od relativno rano u igri ako ne preskaces sadrzaj (npr dodjes u Stormveil a da si ocistio limgrave) previse steti potrebi za nekom vestinom igraca u kombinaciji sa kolicinom gresaka koje mozes da napravis a da ne umres. Sto Danilo kaze boss fajtovi traju 15 sekundi do minut i meni to predstavlja iskreno problem jer ne mogu da nit naucim sta boss radi, nit da uzivam u borbi sa njom jer ga urnisem sa charge-om, leapom i par udaraca. E kad su to shvatili stavili su da bossevi skacu okolo naokolo, beze, nestaju, budu nevidljivi, napadaju ko blesavi i imaju malo prozore da ih bijes. E onda ni to nije bas fer pa ubace spirit asheve da ti pomognu, ali drze previse aggro kao da su tenkovi u raidu u wowu te mozes da skaces po bossu bez po muke pola vremena. Pa da to izbalansiraju ubace gank bosseve, one shotove kroz 50-60 vigora i slicne nebuloze. I kroz sve to opet mozes da prodjes na demidz.

Da se razumemo meni je taj pocetak, limgrave / weeping peninsula kada si jos zelen i nejak i istrazujes fenomenalno. Ni ovaj easy mod mi ne bi smetao da je zbog toga sto je lako izbegavati neprijatelje i nasamariti ih, nego samo tons of damage. Kao da sutiras penal u golmana svaki put i on mucenik od siline suta uvek upadne sa loptom u gol iako je odbranio.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke