Prikaz jedne poruke
Stara 30.8.2007, 12:42   #1
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Angry Nestaje li vam struje?

Ovo je ozbiljna tema bez obzira na malo cudnije glasanje...

Dakle, posto vidim da svi kukaju protiv nekih firmi da kazem i ja svoje misljenje:

Naime problem je to sto je meni u zadnjih 2 nedelje triput nestajalo struje. I to normalno na duzi period...(nestajalo je i pre tokom leta ali sad ga preterase).

E sad da zivim negde u planini pa padne sneg pa ajde...(nemam nameru da uvredim ljude koji stvarno zive na planini). Ali brate u sred Novog Beograda.. SRAMOTA. Sta bi bilo da u sred Njujorka, Londona, Pariza... nestane struje makar na 10 minuta... a kod nas na 3,4 i vise sati. I to u sred dana.
Uostalom ljudima propadaju stvari u friziderima i zamrzivacima, nemogu da upale klimu, gledaju tv (dobro ovo sa tvom i nije problem). Kako stariji ljudi da izadju iz kuce kad nema lifta? 10 spratova peske... Mozda do dole i nekako ali gore... Tesko.

Normalno meni najvise smeta to sto mi komp bude upaljen pa kad nestane... bude svasta. Samo cekam da jednog dana ne bude mogao da se upali...Uostalom sta da ja nisam tu kad nestane struje pa ona ponovo dodje i ode komp u djavola. Ionako nam je mreza nikakva jos i takvi skokovi i padovi..

Nisam siguran ali neverujem da ce i pod garancijom da mi daju nove komponente, jer to sto meni nestaje struja nije njihov problem..
Ajde dok je bilo bombardovanje razumem, letos kad je bilo 40 stepeni pa svi upale klime i to razumem, ali sta im sad fali???
Ako imate slicne probleme recite pa da idemo da uvaljamo EPS,EDS,EPB,EDB ili kako god u katran i perje Ako ne opet kukajte slobodno da ne propadne tema...
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke