Prikaz jedne poruke
Stara 17.9.2007, 3:42   #15
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Sudeci po najavama, opet nece biti ispravljeni sustinski problemi vec ce samo dodavati sminku. Lepo je to sto cemo moci da imamo vise interakcije sa medijims, ali ako opet vidim da mi najbolji igrac u Zenitu iz Petersburga nece da potpise novi ugovor (stari 3000 evra nedeljno) za 25000 evra, i igra kod mene jos dve godine kao slobodan igrac za 3000 a pritom odbija bar 10 puta ponude Barse, Milana, Bajerna, Celzija... onda je ovaj serijal zaista propao.

Ovo sam naravno naveo samo kao primer, takvih nelogicnosti ima milion. To je nesto sto ti upropasti igru, i ne moze je izvaditi ni povecanje i smanjenje terena i variranje izmedju transfer i wage budzeta (dobro su setili). Kada vidim da je sasvim moguce odigrati All out Attack taktiku celo poluvreme protiv jake ekipe (Juventus) i dati im 5 komada a da ne primis ni jedan, nema tog 2d prikaza utakmice koji to moze da nadomesti...

Igram ovaj menadzer od prvog dela kada je bilo 8 atributa igraca i samo jedna liga, i od drugog dela (koji je zaista doneo neke novine) vidim samo sminku koja se ubacuje a stvarni problemi ostaju. Posle nekoliko sezona, kada prodje sadasnja generacija igraca, kvalitet velikih klubova opada, pa mi se desava da se Vojvodinom uzmem ligu sampiona `ladno. Iz nastavka u nastavak, sve to ostaje isto...

Sto je najgore, vidim da vecina ljudi koji igra ovu igru, uopste ne registruje problem u ovim stvarima. Naprotiv, vecina zaista trazi samo sminku. Da me neko ne shvati pogresno, nemam ja nista protiv dodatnih opcija, ali odbijam da mi neko prodaje maglu, samo lepo zapakovanu. Zasto Milan u 7-oj sezoni kupuje od mene nekog klinca za 50 miliona evra koji nema kvalitet za Milan i zavrsava na 12-om mestu u ligi? Nema veze, moci cemo da prosirujemo stadion...

Bojim se da ce FM 2008 samo nastaviti tradiciju dodavanja novih problema umesto resavanja starih...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke