Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2007, 21:53   #7
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Ja sam video 10-tak takvih programa, a sigurno ih ima i više, ali nije u tome poenta. Ne zove se tema "Programi za auto školu", pa da sad nabrajamo sve koje znamo i opisujemo kakvi su, već je čovek pokrenuo temu o nekom svom programu, a tog programa nema nigde ni da se skine, ni da se kupi, pa ne vidim čemu onda uopšte tema o tome. Ako je hteo da pokaže kako bi umeo da napravi program, onda treba tako i da napiše. Jednostavno, ne vidim svrhu kačenja jedne forme i navođenja da ih program ima 9. Mislim, kome je to upućeno ? Ako je krajnjem korisniku, onda je to bespotrebna informacija, jer njemu broj formi ne znači ništa, niti uopšte zna šta su forme, nego se lepo okači demo (ako je program na prodaju) ili ceo program ako je freeware i ćao. Ako je namenjeno programerima, neki kao open source fazon, opet je bezveze, jer je okačena samo jedna forma (u programu koji ih ima devet)... šta je to... neki novi fazon, "open-closed source" varijanta.
Dakle, ostavićemo temu da prenoći i očekujem od autora ili da postavi demo programa (ili ceo program) u exe fajlu, ili da postavi kompletan source code, ili barem da prizna da je zapeo na prvoj formi i da ne zna kako će dalje, pa mu treba pomoć. Ako ne bude ništa od toga, tema leti u kantu, jer u ovakvom obliku ne služi ničemu.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke