Prikaz jedne poruke
Stara 25.9.2007, 23:52   #8
rgdrajko
Novi član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 22
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Program autotestovi za vozacki ispit

Citat:
Marko_L kaže: Pregled poruke
Dao bih pola imanja i zdelu paprikaša samo da saznam šta je u tvojoj glavi i kako razmišljaš
Dakle, objasni mi svrhu ove teme. Prvo si postavio temu (i to ne samo na ovom forumu) o nekakvom programu za osmosmerke koji navodno ima, koliko beše, 100 formi 10 megabajta koda (iako realno program za osmosmerke može da se smesti u par kilobajta, al šta znam, možda taj tvoj kuva i kafu) i razvijan je 30 godina u VB-u (koji postoji nešto više od 10 godina btw). Naravno, taj program niko nikad nije video, već imaš jednu sliku koju vrtiš i jedan pdf fajl, nigde na netu ne postoji demo ili nešto više o tome programu, makar još neki screenshot... postoji li uopšte taj program ?
Evo sad postavljaš temu o programu koji ima 9 formi, ali si ti rešio da daš samo prvu, a nigde exe fajla celog programa, ili makar demo-a... što mi daje za pravo da se zapitam da li i taj program uopšte postoji, ili si napravio samo prvu formu da nam pokažeš da umeš da ga napraviš. Naravno, to nije ništa loše, ali onda tako reci... a ne da napišeš kako imaš ceo program, a okačiš jednu formu.
Dakle, ili lepo okači ceo program ili da brišemo i ovu temu, kao i prethodnu, jer ovako ona nema nikakvu svrhu osim da služi za hvalisanje tipa "Eto ja i to umem da napravim".
Pokusacu da ti odgovorim.
1. Na http://www.ess.org.yu/adres%20J%20-%20M.htm imas spisak enigmata Enigmatskog Saveza Srbije pa i moje ime Rajko Kuzmanovic i oni vec godinama veoma dobro znaju za program za osmosmerke jer oni objavljuju te osmosmerke sto ih program sastavlja
2. Program ne moze da se smesti u par kilobajta jer mora da ispostuje vrhunske zahteve enigmatike, razvijan je 20 godina na osnovu zahteva urednika enigmatskih listova a ne sto sam ja zeleo toliku velicinu programa
3. Ok. na ovom forumu cu ponovo i na drugim forumima postaviti nekoliko screenshot-ova iz programa osmosmerke i jos nekoliko pdf-ova da bi se urerio da on stvarno postoji
4. Sto se tice programa za autotestove ceo izvorni kod prve forme je jos pre 20 dana okacen na http://www.elitesecurity.org/t278922...asic-kolekcija, a na ovom forumu sam pokusao da okacim ali sam tek danas primetio da za zip fajl moze samo 100KB.
Kako mislis da ovde okacim 20MB? Nemam razloga da se hvalim.

re: Remedy
Da ja sam instalirao taj program pre 3-4 godine u jednoj auto skoli na N. Beogradu

re: holodoc
Izvinjavam se nisam znao da na ovom forumu moze zip samo od 100KB
i to sam sada ispravio davsi putanje do sajtova odakle moze da se skine izvorni kod prve forme autotestova, ako ima zainteresovanih mogu negde da postavim i izvorni kod celog programa, ili samo exe verziju jer mnogi sto polazu nisu programeri. Program ima 1200 pitanja sa slikama.
rgdrajko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke