Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2007, 16:28   #1041
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: 'Ajmo, menadžeri!

Citat:
Jamiroquai kaže: Pregled poruke
U kom smislu nerealno ? Mislis da je ovo postignuto na neki drugi nacin ? Da li mozda zelis save da okacim ? Ili da izvucem neki skrin koji ce da razuveri...?

Bilo kako bilo, cini mi se da je te sezone uigranost ekipe kulminirala. U prvoj sezoni sam uspeo da se domognem sva tri trofeja, uz dosta srece u LS. Kasnije, u drugoj, ostao sam bez Kupa...cini mi se da sam ispao od nekih bzv. U trecoj sezoni osvajam samo Primeru, posto me je iz LS eliminisao Ajax, a iz Kupa Villarreal. Da bih odbranio titulu u cetvrtoj sezoni, morao sam da unesem izvesne promene na taktickom planu, tako da sam malo promenio stil igre. To me je dovelo do nove triple krune (Aguero je car )...Sada, na pocetku sam 5-e sezone, ako vam treba skrin nekog igraca ili ekipe, slobodno zatrazite...
Nisam mislio nishta loshe,nego jednostavno mi je chudno da sa igrachem manje od 30min. bijesh Valenciu 5:0 , ida ih redovno preslishavash kao da su neki amateri,a sam kazesh da nisu nimalo naivni...Opet kazem,bez uvrede i svaka chast!Ali jednostavno malo deluje nerealno...
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku next na korisnoj poruci:
Jamiroquai (8.12.2007)