Prikaz jedne poruke
Stara 3.1.2008, 5:02   #20
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Nova Godina ili obichan dan???

Citat:
Carl Jonson CJ kaže: Pregled poruke
Па и јесте обичан дан. 'Ајде још Српска нова година, то још и има неке традиције бла, бла... али ова међународна је... бесмислена.
Problem je u Crnoj Gori što ne slave Pravoslavnu Novu Godinu jer je to "Srpska". Kada pokušavam neke ljude (zagriženi Crnogorci) da "prosvetlim" oni to odbijaju i svi su prihvatili Katoličku Novu Godinu kao jednu jedinu. Ah politike...

Ja uglavnom slavim i jednu i drugu samo što se za Pravoslavnu i ne oseća neka posebna atmosfera zbog već napisanog razloga.

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Ljudi uzivajte u provodu za novaka dok ste mladi, posle nema toga. Zena, deca, kuca... Nema izlazaka, napijanja... Sad ste mladi i vise nikada! Nema veze sto vam je isto ko i svaki drugi dan, ako imate priliku da se izludujete, uradite to, najgore je kajati se posle "sto nisam otisao". Kad god imam nedoumicu da li da uradim nesto ili ne, uvek to uradim, jer gore je kajati se za propustenom prilikom nego kad uradis nesto.
Citat:
Covenant kaže: Pregled poruke
Iako stoji manje vise sve sto si rekao ja mislim da ti ne treba Nova da bi se lepo proveo
Dobar prvod zavisi pre svega od ljudi a ne od nekog usljivog dana u kalendaru
U pravu ste i jedan i drugi ali je najbolja kombinacija: Nova Godina i još se okupiš sa pravim društvom. Onda počinje ŽURKAAAAA!!!

Meni će ova Nova Godina ostati u sećanju jer se ipak razlikuje od drugih... Nađoh curu.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke