Prikaz jedne poruke
Stara 30.1.2008, 0:46   #178
vladale
eat, sleep & blink
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Leskovac
Poruke: 1.685
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 180 puta na 137 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku vladale
Određen forumom Re: Football Manager 2008

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Ljudi,koristim ovaj beta patch 8.01 i imam ogroman problem sa povredama.Konkretno,poceo sam sa zvezdom pre nekoliko dana i u roku mesec dana ingame nisam imao ceo prvi tim(jer su svi pandrknuli).Moje pitanje glasi:dal ovaj full 8.01 patch ispravlja(smanjuje broj povreda) problem sa povredama ili je kao u beta patchu?Ne igra mi se sad cela sezone ponovo samo da bi saznao odgovor...Hvala unapred

Iko moze odgovoriti...?
Naravno da mogu da ti odgovorim. Kao prvo, zašto koristiš beta patch kada je izašao stable 8.01 patch, a uskoro očekujemo i 8.02? Preporučio bih ti da odmah skineš 8.01 patch i da to lepo instaliraš i počneš ponovo. Što se tiče povreda, ne verujem da je do patcha već do intenziteta treninga. Naravno, nisi nam rekao kako su se te povrede desile (na treningu ili na utakmici). Ne verujem da su sve povrede igrači dobili na treningu, no dobro. Ja na ovom FM-u nisam imao većih problema sa povredama, ali moram da napomenem da su prilikom igranja sa Juventusom moji igrači na jednoj utakmici zaradilo čak 5 (pet) povreda! Neverovatno, ali eto, i to se dešava.

Desilo se, ne ponovilo se.
vladale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke