Prikaz jedne poruke
Stara 1.7.2016, 20:13   #8
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2016

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Zelena naslovna, bojite se terorista?
Zelena boja najverovatnije zbog GTX1080 samo što je iz tehničkih razloga (kontrast belog teksta i pozadine kako bi se tekst uopšte video u izlogu trafike) izabrana nešto tamnija varijanta. Ili je štamparija opet zeznula ton boje

Citat:
Vojin Milovanovic kaže: Pregled poruke
Nije Overwatch moja omiljena igra ali trenutno sigurno jeste.Hearthsotne mi je omiljen od igara za PC.Znam da to skoro niko ne praktikuje,ali voleo bi da vidim update opisa Hearthstona.Jer to je sad dosta drugacija i naprednija igra nego pre dve godine.Znam da to necete raditi,jer ima puno takvih igara koje su posle zvanicnog izlaska dosta napredovale kroz besplatne dodatke ill dlc-ove(recimo puno kritikovani Driveclub je sada vrhunska igra).
Pa i Overwatch će biti drugačija igra za par meseci kad ga ispeglaju jer ajde da se ne lažemo, igra trenutno itekako ima mana. U stvari čudno mi je što Kosovac u svom opisu nije naveo nijednu jedinu manu jer prosto ne verujem da ih nije primetio. Recimo, competetive (ranked) koji je trenutno zbrda-zdola sklepan samo da se što pre izgura kroz vrata (ovo mogu i da razumem zbog toga što je broj verovatno odavno već bio u štampi kad je ranked krenuo). Čak je i Blizzard izjavio da će zbog privremene "sklepanosti" ranked režima prva sezona trajati samo dva meseca i da će već u sledećoj da menjaju stvari. Zatim, problem sa prevelikim akcentom gameplaya na pasivnim elementima igre (AI vođeni turreti), automatsko nišanjenje za bar trećinu karaktera (Winston, Symetra, Mercy...), apsolutno smešan hitbox u odnosu na koji Battlefield igre izgledaju kao Osmo svetsko čudo itd.

Kapiram da su ljudi trenutno oduševljeni novim Blizzard naslovom ali mislim da će kroz par meseci, kada se njihova objektivnost potencijalno vrati iz privremenog egzila, početi realnije da gledaju na Overwatch i priznaju da igra ima mana. Ako ih Blizzard do tada ne eliminiše naravno.

/offtopic
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
oluja (1.7.2016), Wolverine (1.7.2016)