Prikaz jedne poruke
Stara 4.7.2016, 14:55   #16
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2016

Moram da se osvrnem na ovaj broj iz nekoliko razloga. Sve rubrike dobijaju visoku ocenu, naročito programi i za neko čudo hardver moj omiljen deo časopisa.

Opisali ste u hardveru baš ključne komponente osim memorije sa kojim može da se sastavi vrhunski ali isto tako i finansijski podnošljiv računar. Tako ste radili u zlatno doba Sveta Kompjutera. Ja nemam desktop računar ali nekako mi u zadnje vreme zaista nedostaje pa ću tim povodom u dogledno vreme nešto i uraditi.
Izuzetno mi se dopadaju oba ova opisana kućišta. Baš ste odabrali za opis sa mnogo ukusa.
Zanimljivo da sam pre neki dan istalirao sličan alarmni uređaj u kući i imao nekoliko dana nedoumicu oko žica za spajanje dodatne sirene. Ko da je to nešto i da će izbiti karambol.

Iako mrzim telefone u SK ne mogu da ostanem ravnodušan u vezi ovog CAT telefona. Jednostavno telefon zaslužuje da bude opisan.

Programi su vam sve bolji i taj deo po meni preuzima primat nad ostalim delovima.

E jedna tema mi je legla baš, baš..
Za građane i za privredu
7 meseci sam vlasnik elektronskog potpisa i drugi u Srbiji podigao elektronski kredit!!! Ko bi reko, a?!?
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Oggy (4.7.2016), oluja (8.7.2016), Tihomir (4.7.2016), Wolverine (5.7.2016), yoshida (16.7.2016)