Prikaz jedne poruke
Stara 8.11.2005, 19:13   #111
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Predlozi & Sugestije

Citat:
Dobrovoljno se prijavljuješ da to uradiš bez ikakve novčane nadoknade?
Pa dobro, kafu ne bih odbio, koliko da ostanem budan
Citat:
Verujem da bismo onda mogli da se dogovorimo. Tipujem da ćeš da se smoriš posle trećeg broja.
Koja je kvota ?
Citat:
Receno ti je, 100+ strana * 12 meseci * 15tak godina = previse vremena i previse posla za premalo.
Pa dobro sad, treba to malo smanjiti.Nije SK oduvek imao 100 strana + za vreme sankcija je bilo i dvobroja tako da nije baš svake godine bilo 12 brojeva
Citat:
Realno nikome ne trebaju tekstovi iz 91ve ili 97me.
Slažem se, meni su recimo potrebniji oni tekstovi od pre 91'-ve
Citat:
Ok, ima dobrih tekstova ali zar ih vise nema ?
Ma ima, ali budimo realni, SK se poslednjih nekoliko godina trudi da se dopadne mnogo širem krugu korisnika računara, tj. nekako ze razvodnjio, što je u neku ruku i normalno, jer je u međuvremenu mnogo ljudi pokupovalo računare (pa čak i oni koji su me do pre samo par godina mrko gledali, misleći u sebi "Evo onog malog što će mu oči otpadnu od buljenje u ekran i kucanje po ono sokoćalo" ), a osrednji i advanced korisnici su nekako pali u drugi plan.Opisi hardvera i drugih džidža-bidža jeste ok, i mene što šta od toga zainteresuje, ali će njih u najvećem broju slučajeva moći da kupe upravo ovi, gle ironije, koji te tekstove najmanje i razumeju ...(to bi continued in next post zbog ograničenja broja karaktera, btw, sredite ovo nek bude bar 5000 )
Marko_L je offline