Prikaz jedne poruke
Stara 18.12.2010, 19:23   #208
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: 12/2010 „Jadni servis”

Citat:
OverCHAOS kaže: Pregled poruke
Ali da se vratim na temu: program.... Ovo sto se prikazuje u nasoj zemlji se ne moze zvati programom.... Odavno se meni na prva 4 mesta nalaze History, Discovery, Viasat Explorer i National Geographic, na RTS nemam hrabrosti da prebacim, plasim se da ne naletim na onu Zikinu sarenicu (posle bih morao mesec dana da se lecim, da izbacim te ogavne prizore iz glave).Pa dajte ljudi sto ne puste Al Jazeera-u, bar da imam dobar informativni program. Onaj RTS 1 je ocaj, RTS 2 je dosta bolji, samo me nerviraju one verske emisije (njih treba ukinuti). O ostalim tv kanalima da ne govorim (neke od njih je grehota porediti sa tv kanalima, da mislim na ono cudo Pink).
LOL, које размишљање.
Та 4 канала која си побројао немају везе са животом, нити се у било ком случају могу поредити са врстом телевизије о којој ми овде расправљамо.
То је исто као кад би неко узео да пореди Eurosport са Hallmark-om, и да расправља који је бољи од та 2 канала.

Жикина шареница уопште није толико лоша емисија, и има своју циљну групу, и успјешна је на том пољу. Огавни призори су ти и када у њој сазнаш за обичаје или начин живота неке породице која живи у другом крају Србије од Београда?

Верске емисије треба укинути? Зашто, зато што се теби не свиђају, не волиш то да гледаш, ниси вјерник, па сматраш да тако и нико други не треба да гледа?
Какво размишљање појединих људи, некад не вјерујем шта читам...
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku joximovic na korisnoj poruci:
player1 (18.12.2010)