Prikaz jedne poruke
Stara 5.1.2012, 19:37   #81
hisamuraj
Član
 
Član od: 21.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 63
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 11 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku hisamuraj
Question Re: Svet kompjutera 1/2012

Citat:
altec.gs kaže: Pregled poruke
Bome, veliki broj hardware-a koji je kod nas odavno na trzistu nije testiran. Stavljam naglasak na veliki.
Izgleda da se smatra da to nije vazno.
SK bi trebao da trazi od distributera da vam salju nove proizvode. Bar one koje se masovno kupuju, a ne da ljudi kupuju shit od robe.



Mogu samo da kazem da se citaoci ovih novina izuzetno interesuju za hardware, i poprilicno su informisani. Takodje mislim da imam pravo reci da citaoci uvek kupuju kvalitetnu opremu, bar oni koji se informisu na forumu.

Sad za javnost i njihovo "reko mi drug/kum/pradeda" znanje i strucnost, nisu odgovorni niti krivi citaoci.

A reci da su citaoci krivi za bilo sta sto se desava sa Svetom Kompjutera, treba da te je sramota!

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Mi kupujemo vase novine, sto znaci da mi imamo pravo da kazemo sta zelimo da citamo, a sta ne.
Hardvera u prodaji ima prilicno, medjutim problem je sto fali strucnih/kompetentnih ljudi koji bi taj isti hardver kvalitetno testirali i kvalitetno opisali. Mislim, nije da nema takvih ljudi vec nece da rade za sitne pare koje im se nude, jer mogu zaraditi i vise na drugim mestima.

Kapitalisticko/kompanijsko razmisljanje: Ako mogu jednu mrsavu kravu da muzem kap po kap, tako cu da je cedim dokle god mogu, ako se gosti budu zalili ce stisnem kravu malo jace da potece MALO vise mleka i tako po potrebi.
hisamuraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke