Prikaz jedne poruke
Stara 6.1.2012, 15:51   #82
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 1/2012

Stvarno zelim iskreno da analiziram ovaj broj i zelim bez ikavih smetnji da ga analiziram. Velika očekivanja sam imao od Vesića svih ovih prethodnih brojeva koje je on ispunio onako kako novinarska struka to zahteva. Međutim popustio je u ovom broju ili je u najboljem slučaju došlo do trenutnog opuštanja. Ja ne zelim da sa primerima to obrazlazem, neka svako to vidi iz svog ugla.
Da krenem od početka tj. od prvih stranica.
Predivne reklame!!!
Još bolji dodaci.
Rekao sam ranije sta mislim o bespilotnim letelicama.
Glupost meseca kao i u zadnjih nekoliko brojeva nije glupost meseca.
Kakav zeton kakvi bakrači!!!
Vremenska mašina prelazilazi svoje okvire. To nije samo lepa tema to je lepota ziva.
Ovog meseca mi se najviše svidele stranice ''na licu mesta''.
Da, naravno vase opazanje o sudbini hard diskova je svakako svima nama bitna i zahvalan sam i zbog teksta i zbog fotografija koje su dočarale pravu sliku sa terena. Opet dobra vest da je WD obnovio proizvodnju.
Hardver ne zelim uopšte da komentarišem osim kvalitetnih opisa laptopova i monitora. Ili nemate šta da pišete ili su neki drugi problemi. Da ne pratite šta potrošači zele, ne pratite i to je ziva istina.
Internet sekcija je zanimljiva jer i onako je zanimljiva sama po sebi pa eto i da zelite ne mozete tu da kiksnete.
U test Run-u skoro da nema ništa osim Nero-a. Da, dopadaju mi se one muve, bolje na desktopu nego u mojoj sobi.
Što se lakih pingvina tiče sve gore i gore. I samo me zivo zanima kad će sve to udariti o dno. Ma vi morate da imate bar desetak stranica o linuksu a ne samo dve-tri.
E,phone zone su ovog meseca dobri.
I da zaključim!
Znate šta vi morate da radite?!
Da slušate zov kupaca, forumaša ili koga još! Da ispunjavate zelje!!! Aman ljudi kako vam ne pada na pamet da testirate onaj mobilni telefon Alcatel, kako li se već zove model, OC990 ili tako nekako kad je gomila ljudi videla u njemu mnogo više nego u paradnim modelima koji koštaju nenormalno skupo?!

Poslednja ispravka: todos (6.1.2012 u 15:59)
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Renche (21.1.2012)