Prikaz jedne poruke
Stara 26.1.2012, 22:29   #99
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 1/2012

Сечом кнезова је највљено доста новина у нашем омиљеном часопису. Од тада је прошло пар месеци, али, шта се ту заиста променило?

Делом је редизајнирана насловна страна, али унутра је све мање-више исто. Што није нужно и лоше. На крају, једни те исти људи и пишу. Квалитет текстова може да варира, као и истинитост истих. Битније ми је да ме аутор прикује за свој текст и натера да прочитам још по нешто о том о чему пише.

За сада ми је Весић фаворит, и посебно ми је "легао" текст о Кепчи. Читајући Компјутера у Кокпиту, прво сам се разочарао када сам видео да није он аутор, а после сам се обрадовао што није он када сам текст прочитао. Наиме, далеко од тога да Косовац лоше пише али пропуст са Врапцом и Пегазом није смео да му се деси. Морала је да постоји макар реченица. А то колико је наша летелица добра или не, и није толико битно. И није једини покушај. Било је ту простора за макар један ред. Можете то исправити у следећем броју.

Овде на форуму смо имали дискусије да ли је премало сувише мало, али зато Кузма само сипа речи и термине за које само он зна у којој су вези. И то годинама. Њему није ни премало, ни сувише мало. Ни у контексту, ни ван њега. И то читају хиљаде и хиљаде читалаца. То ће се променити онда када се он промени, пре не.
Немојте ми само тражити да вадим из текстова на шта конкретно мислим.

Оно што ми се посебно свидело је повратак још једног мишљења за које сам питао још у једном од својих првих постова овде на форуму. Такође поздрављам инфо траке у бонус левелу.

У једном од наредних бројева би могли да нешто напишете о HTML5 који куца на врата.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dekip na korisnoj poruci:
Nenad Vasovic (27.1.2012)