Prikaz jedne poruke
Stara 28.8.2014, 18:55   #21263
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Uh, koliko novih nikova ovde.

Evo nesto sto se sudara sa motivima ljudi koji su okupljeni oko ove igre. Ja sam nakon 2,5god i 15k partija prestao da igram. Sa zadovoljstvom mogu reci da sam vec mesec dana ''cist''. Nije bilo lako, moram priznati, pogotovo prvih nedelju dana kada treba proci apstinencijalnu krizu. Nadjoh sebe zgrcenog na podu u fetusnom polozaju kako drhtim i balavim.
Tada sam znao da imam tezak problem.

Srecom po mene, bio sam uporan u tom paklu i uspeo sam u nameri da se ne vratim jos jednoj dozi tog fiksa.

Mnogo bolje osecam od kada je Wot hirurski odstranjen iz mog zivota. Razmisljam mnogo bolje, kristalnije.

Sad kada se osvrnem unazad na godine provedene na ovoj igri, mogu slobodno da zakljucim da mi je bolje bilo da sam nesto konstruktivnije radio npr trebio pasulj ili vadio vodu iz sahte ili zalivao cvece.
Protracena mladost.

Taj besomucni svakodnevni grindfest je otvorio ono najgore u dubini sto cuci u svakome od nas u kome se valjamo satima do iznemoglosti i svaki trzaj van te granice preti da nas ugusi poput zivog peska. Igra je iskonsko kapitalisticko zlo.

Sada je sve gotovo. Prosao sam najgore.


Osetio sam potrebu da ukratko podelim ovo sa vama, kako ne biste pravili moje greske.

Ako smatrate igru kao laganu jednosatnu zabavu bez kompeticije i obaveza, nastavite sa igrom...ako ne...ne postoji niko na ovom svetu koji vam moze pomoci osim Vas samih.




Hvala Vam i dovidjenja! Pozdrav za nekolicinu starijih clanova(DC,PK i ostali)!
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku xandar na korisnoj poruci:
Lord Vucko (29.8.2014), PlazmaKeksWoT (28.8.2014), sonasi (28.8.2014)