Prikaz jedne poruke
Stara 19.5.2017, 13:38   #7
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Određen forumom Re: Preporuka za bluetooth bubice/slusalice za mobilni

#stewazy: znas kako kazu, malo je znanja mnogo opasno. Proveri ti ove moxpad x90, ako nista a ono zato sto iza druga koji mi je rekao ovo za njih su godine iskustva u postprodukciji, a I muzicka akademija, te profesorska titula, a u krajnjoj liniji nista ne gubis da proveris, covek sigurno nije izmislio. A opet iza ovih sto ce da jedu slusalice I misle da neko (ja) planski plasiram kinesku robiu na trziste used licnog prijateljstva da drzavnim vrhom u srcu mi Kine I neizmerne ljubavi za nasega vecitog vodju Ho Shi Mina (ustajem u stav mirno, kucajuci svako slovo njegovog velikog imena)stoji kredibilitet visegodisnjeg forumskog pametovanja I trolanja, a i nose kineske telefone, gde Im sad nista nije nejasno sto za 3-4 puta manje novce guraju performance I tehnologije brend telefona poput Samsunga ili iPhonea(nije ih ni kupio za studio, nego za slusanje na fonu, kao I BOSE model, u studiu koristio AKG141 cini mi se) . Elem, zezam se ja, pogledaj kao sto rekoh, covek nema ni jedan jedan razlog da me slaze, a za te pare sve I da ih kupis, pa da budu blato najgore neces se mnogo prevariti.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Poslednja ispravka: dzangrizalo (19.5.2017 u 14:18)
dzangrizalo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke