tema: Fallout 3
Prikaz jedne poruke
Stara 26.6.2009, 13:17   #2022
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

U zivotu nisam igrao RPG (ne racunam sto sam malo strpnuo od obliviona i gothike, a i to davno bese i ne duze od pola sata), sto ce reci totalni duduk.
Ali, navukoh se na ovo da ne verujes. Nisam igrao nijedan fallout tako da ne mogu da mrsim nasiroko i nadugacko koji je nastavak najbolji, ali me je ovaj deo ostavio bez daha. I bez spavanja takodje. Vec sam poceo da licim na one iz underworlda. Jedino zameram sebi sto sam kukavicki poceo sa Anchorage-om te sebi skratio muke sto se tice oklopa i oruzja (bio sam zelen ko mlad pasulj) ali se sad gorko kajem. Eh da mi je bila ova pamet pre mesec dana... Ali kao sto rekoh totalna sam devica bio sto se RPG-a tice, nisam ni sad bolji ali uzivam ko nikad do sada u jednoj igri i boli me uvo. Point Lookout nisam naceo jos, malo cistim zaostale questove od ranije i lutam onako zezanja radi. I da, ko nije neka proba: udjite kod mirelurkova sa zvukom violine u slusalicama ali samo pod uslovom da ste sami u sobi i da je mracno ... . Eto toliko. Strasno.

Poslednja ispravka: sloba (26.6.2009 u 14:03)
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke