tema: Max Payne 3
Prikaz jedne poruke
Stara 1.9.2009, 17:02   #182
sonofm
Član
 
Član od: 30.12.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 130
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 43 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Max Payne 3

Argumenti su Vam (po meni) pola - pola.
Pre par dana sam kupio Heroje III i IV (kompletic) i Fallout i razmisljao kako cu da ih ostavim sinu (to da Vam objasnim da sam zauzeti suprug i otac) ove lepe igre u amanet da jednog dana vidi sta je dobra igra.
Sa druge strane ne mogu da kazem necu da uzmem Max-a jer je krs, kad ne znam (100% sigurno) da li je krs.
U odnosu na prethodne MP igre ovo deluje kao veliki zaokret i zbog toga nam para usi, ali nije nemoguce da se nesto nabode i ispadne dobro (ni meni ne deluje verovatno da ce biti dobro kao dva prethodna, ali jednostavno, za sada, ne znamo).
Mozda je i bolje da ga ubiju menjajuci foru (nesto kao kod Fallout 3), nego da ga ubiju tako sto ce nam dosaditi ista fora (nesto kao kod GTA).
Na zalost neka nova ekipa uglavnom americkih klinaca sedi na fokus grupama testirajuci ove igre i onda umesto sunjalica dobijamo klanice (Splinter cell), umesto realnog - jednog desert Eagla u rukama, imamo dva (Modern Warfare 2, najavljeno) i umesto novih mapa za Left 4 Dead dobijamo sekiru da razbijamo glave...dugotrajna vrednost gameplay-a/replay-a zamenjena je uzivanjem u slici isecene glave protivnika za radovanje od pet minuta.
Meni ne mirise na dobro, ali ko zna, videcemo - mozda se Pjanovicu na kraju svidi, a Dekip popizdi kakvo su sr.nje napravili.
sonofm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku sonofm na korisnoj poruci:
Dekip (1.9.2009), nexexcalibur (2.9.2009), Psycho13 (1.9.2009)