Prikaz jedne poruke
Stara 6.5.2007, 17:07   #50
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Runaway 2: The Dream Of The Turtle

Može li jedno pitanje vezano za priču ove avanture?

Naime, vratio sam joj se poslije dva mjeseca (obaveze na poslu, šta da se radi ), i nastavljam od trenutka kad sam na gusarskom brodu (treba naći trantonit, ubiti gusara, potopiti galiju, itd), ali, ne tražim pomoć oko prelaska, nego oko priče, jer su mi se pokidale neke niti zbog dugog neigranja ....

Uglavnom se sjećam mnogih stvari vezanih za priču odranije. Ali, iznervirao sam se kad sam pomislio na sam naslov igre "Dream of the Turtle," pa šta znači taj naslov, pa sam se sjetio da dr. Simon na Aljasci govori o nekoj mašini koja se zove Dream ..... Pošto nemam snimljenu poziciju tog momenta, samo me podsjetite kakva je to mašina, tj. šta je to Dream? Kao kroz maglu se sjećam neke seanse Simona sa vanzemaljcima, sjećam se zašto im treba trantonit, shvatam zašto sam sada tu gdje jesam (doduše, otkud sad u prošlosti, ali će se to valjda razjasniti do kraja igre)Uglavnom, interesuje me šta je rečeno o Dream mašini u chapteru na Aljasci (mislim da je br. 3)

Naravno, samo ukratko, i oprezno, da mi ne pokvarite užitak daljnjeg igranja (Tek sam počeo na galiji (Orionu), dao 3 sjemenke papagaju, sad tražim izlaz, naći ću ga valjda i sam )
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke