Prikaz jedne poruke
Stara 6.10.2010, 19:55   #72
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Klasici koji vam se nisu dopali

Summoner - nisam graphics whore, ali onakva grafika na rezoluciji 1680 x 1050 (ekran od 19 inča) je nešto što nisam mogao dugo da istrpim. Igrao dva sata i ugasio - oči počele da otkazuju.

Gothic 3 - kada je tek izašao bio je toliko neoptimizovan da sam ga jedva pokrenuo i igrao uz dosta muke. Inače ne volim Gothic serijal, tako da je to dodatno doprinelo tome da mi se igra ne svidi.

Diablo (oba dela) - ne volim h&s, a morao sam da ga probam. Nije mi se svidelo random generisanje tamnica... i činjenica da je h&s.

Two Worlds - previše me je podsećao na Gothic. Kao neka retardiranija i olakšana verzija. Vrlo brzo sam postao moćan pa mi je brzo dosadio. (mada je za njega diskutabilno koliko je klasik, ali hajde)

Divine Divinity - čitajući recenzije izgledao mi je kao fina igra, ali jbg - h&s. Tu sam probao da se nateram da ga izguram dalje od Diabla i uspelo mi je, ali nedovoljno da bih ga završio.

Neverwinter Nights 2 - glupa priča, glup kraj, debilna kamera, debilni saputnici... jesam pomenuo glupu priču i glup kraj? Sad nabavljam ekspanzije da vidim jesu li išta bolje (makar nahvaljeni Mask of the Betrayer).

To je to što mogu da se setim ovako na brzaka.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke