Prikaz jedne poruke
Stara 6.10.2010, 21:24   #73
Palitreks
Član
 
Član od: 8.5.2008.
Poruke: 371
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 14 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Klasici koji vam se nisu dopali

Bioshock - Zanimljiv gameplay, zanimljiva priča i atmosfera, ali nisam mogao da je doteram do kraja jer me jednostavno smorila. Taman kada sam pomislio da je kraj, skontam da se tek tu i zakuvava igra, i onda su počeli da me napadaju neprijatelji koji su ovog puta bili 20 puta jači i žilaviji nego na početku igre, pa sam na svakog morao da trošim 10 magija i 20 metaka, što mi je delovalo apsolutno besmisleno.

Monkey Island 4 i Tales of MI - Mislim da je ovde sve jasno. Prva dva dela su nenadj**iva u svetu P&C avantura, trojka i može da prodje nekako, ali četvorka je previše prazna i ima promenjen način igranja. Tales of MI uopšte ne ubrajam u tu sagu, jer je ono sramota za MI svet...

Mortal Kombat, 4, 5, 6... - Od četvorke je sve krenulo nagore, i čak mi je drago što su od tada prestali da izdaju MK za PC (mada, ova nova devetka obećava, koliko sam video iz trailera...).

Deus Ex - Pokušao sam davno da je igram, i delovala mi je previše kompleksno i "zadrto".

WoW, Lineage, sve MMORPG igre - U svakoj sam nakupio barem dvadeseti level, i skontao da igre apsolutno nemaju poentu. Em što me net zeza, em što mi je previše banalno ubijati milione creep-ova, i šiti i pecati dok se ne dodje do 1513512-og levela, da bih na kraju sa još 50 likova ubio nekog tamo cara. Ne svidja mi se taj žanr igara jednostavno.

Dragon Age - Uopšte me nije privukla, pogotovo kad sam počeo da vodim više likova...

Witcher - Previše linearan, previše zakukuljen sa svojim napicima i stvarima u character meniju, glup način borbe, obrisao sam ga posle sat vremena igranja.

Toliko od mene
Palitreks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke