Prikaz jedne poruke
Stara 26.5.2011, 21:37   #7
slax
Novi član
 
Član od: 5.7.2008.
Poruke: 14
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Futurelost Cyberpunk BBRPG

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Registrovao sam se i probao igru (veoma kratko) ali dacu neki prvi utisak.

Tutorijal je na deset strana, mislim da je to velika greska, vecina korisnika nece procitati ni prve tri strane. Drugim recima vecina korisnika ce pomisliti "Covece hocu da se igram, a ne da citam rat i mir, umarate me!". Tako da mislim da ovo trebate pod hitno promeniti i napraviti da bude interaktivno.
Razmisljamo o tome, ali je tesko napraviti prostiji tutorial kada je igra dosta kompleksna... Doduse razmisljamo o boljem resenju.

Citat:
Atributi, previse ih je, mislim jos nisam ni pokrenuo igru, a vec imam stablo koje se racva na hiljadu strana pri tome jos nisam ni probao igru tako da nemam pojma sta bih voleo da razvijam. Po mom misljenju mnogo bi bilo bolje kada bi postojale na primer samo tri do cetiri grane koje bi se kasnije kroz igru razvijale.
Nije ti losa ideja za progresivno uvodjenje skilova, ali i ovako je odlicno.
Ako si igrao do sada bilo koji RPG video si da skoro svaki ima vise atributa/skilova.
Kod nas ima svega 5 abilitija i 10 skilova. Manje od toga nema poentu

Citat:
U svakom slucaju cu postaviti jos komentara kako budem dalje prolazio kroz igru.

Nevezano za prvi utisak, svaka cast na zavrsenom projektu koji uz doradu moze postati zaista veliki hit. Bravo.
Hvala puno na komentarima. Nadamo se da ces uzivati u igri. Vidimo se tamo
slax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke