Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2011, 16:25   #52
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Moje mišljenje je, da takve dugmiće, ručice ili šta već stavljaju treba definitivno izbaciti iz igara ovakvog tipa.
eh, to je donekle i uticaj "casual" igara. Ja sam se isto kao i ti "opekao" u Black Mirror 2 pa sad i u jogurt duvam Ipak, dokle god je ostavljen izbor igracu to je donekle u redu, i starije igre poput Monkey Islanda 2 su davale izbor tezine pa je ovo samo malo "radikalniji" metod.


Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
Malo sam zastala u drugom delu kod zagonetke sa terminalom i lampama. Nisam ni videla da mogu da uzmem ključ jer su mi sva tri servera bila podignuta.
i ja sam tu malo bio "zakochio". Za one "slotove" na podu treba odati priznanje autorima na hmm... lukavosti : a i ja sam slucajno presao misem preko "kristala"

Citat:
snežana stanković kaže: Pregled poruke
odmah sam otrčala u kuhinju da mu nešto i skuvam. Kad ono, kuhinja je totalno beskorisna.
mislim da smo svi potrcali tamo ovde su autori opet napravili "diverziju" jer je logicno da se ovde pokusa nesto, mada i dalje mislim da je scena ostala neiskoriscena posebno jer su stavili toliko hot-spotova za osmotriti

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	inv.jpg
Viđeno:	9 puta
Veličina:	90,6 KB
ID:	40341

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
A tu je i onaj bag(ić) kad po učitavanju scene ne prikaže inventar
da, a uspanichio sam se kad mi se to desilo dok sam bio vezan na srecu, funkcionise i pozivanje menija i vracanje u igru da se ispravi bag

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Fay mi vrlo cesto djeluje pretenciozno i vjestacki, narocito kod komentara raznih predmeta.
Mislim da je isti glas kao Nikol u Art of Murder, a ovde mi deluje cak i malo bolje. Sto se Benta tiche, ne znam, meni ne deluje toliko lose. Mislim da mi je najgora gluma onog clana tima sto lici na Bentovog sina

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Trece, zagonetka sa fotoaparatom, paketima, videokasetom i drugim terminalom je za sada najljepsa u igri... da nema jednog ozbiljnog baga.
i ja sam primetio da je moguce vratiti praznu kutiju a da kompjuter registruje kao da je i foto-aparat vracen, ali moj problem je bio drugi - aktivirao sam "automatiku" ali i ne znam sto, izasao na ona vrata pa se vratio unutra i stavio aparat u kutiju (mozda sam potajno hteo da "nameracim" da stvarno prodje minut u igri) ali se onda ta automatika ponistava i kamera se vraca bez snimka.

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Treće poglavlje je ultra kratko, al' zato u sledeća dva ima baš puuuno posla
gustiraj ga malo, bre posto si "Zec" trke , evo ti nesto prikladno

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
ah Beatlesi su mi uvijek bili precijenjeni, nikad ih nisam pretjerano voljela
tsk, tsk... evo ovo ide lepo uz kolibu u planini - http://www.youtube.com/watch?v=teUvq02YOuc
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dijego_ na korisnoj poruci:
snežana stanković (18.7.2011)