Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2011, 20:01   #53
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Završila i ja juče treći Chapter pa evo da napišem
Prvo dakle o drugom Chapteru
On mi se nije toliko svidio prvo dakle zbog toga što sam se onoliko nervirala onim zagonetkama

1. Zagonetka sa bušilicom, nećete vjerovati koliko mi je trebalo da skontam da nakon što sam je poboljšala, trebam još da dodam i filter koji napravim, pogodite od čega, od slova L na onom svijetlećem znaku, koje dotle nisam ni primjetila

2. pronalaženje kristala

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Najveci problem mi je zapravo bilo da pronadjem izgubljeni kristal, i to pre svega jer sam i ZAMISLIO tacno resenje ali nisam to odradio na pravom mestu vec na vodopadu pored, i onda sam sve to i precrtao kao moguce resenje - ovde je zamerka koja bi mogla da se odnosi i na jos par mesta u igri - a to je da je moglo da bude raznovrsnijih komentara na pogresne poteze, POSEBNO onda kada odradite nesto priblizno resenju zagonetke.
Potpuno se slažem sa tobom, ja klikam sapun dole gdje je pao kristal ne može, klikam sapun gore na runnels ne može, i onda skontam da sam trebala ispustiti sapun sa istom mjesta sa kojeg je kristal pao

3. Zagonetka sa terminalima: Ja ovdje nisam imala nešto pretjerano problema, osim što me je nerviralo što sam morala onoliko da slušam onog glupog Quickija ili kako mu je već ime

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
"Kristalko" je lep detalj


4. zagonetka sa kuhinjom
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
zagonetka sa
Spoiler za nashom malom kuhinjicom:
je malo razocarenje. Prvo, najlogicnija je stvar da se iskombinuju dvije stvarcice u inventaru i to se proslijedi zadovoljnoj mushteriji u restoranu - ali opet... Hmeh. Sto su nam onda uopste ostavljali kuhinju, namirnice, milion dzidza-midza tamo... I na kraju jos dobijes nesto sto djeluje krajnje, krajnje neukusno.
I ja sam otišla prvo u kuhinju, čak sam išla i da pitam Delvina da mi nešto skuha (pošto mi je reklo da on oko toga zna) ali me je odbio Na kraju je upalilo dobro staro inventory kombiniranje.

Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
Trece, zagonetka sa
Spoiler za fotoaparatom, paketima, videokasetom i drugim terminalom:
je za sada najljepsa u igri... da nema jednog ozbiljnog baga. Naime - kad pokupite fotoaparat, mozete da vratite praznu kutiju preko terminala - i sta se desava: igra se ponasa kao da je fotoaparat aktiviran i vracen nazad u paketu, chuce se shkljoc, a vi mozete tada da upalite fotoaparat koji nijeste ni poslali i vidite sta je snimio! Bash bzv, tu su unistili jednu bas finu zagonetku.
Ja nisam imala nikakvih problema sa tim, vjerovatno zato što nisam slala praznu kutiju nazad (odkud vam uopšte ideja da šaljete praznu kutiju nazad ), inače mi se jako dopalo putovanje Fay kroz "kutija lift"

I sad šta da kažem, što se tiče zagonetki 2 Chapter je bio ono što se kaže "pain in the ass"

Voice acting još jednom kažem je po meni odličan
Citat:
getawayblues kaže: Pregled poruke
famozni voiceacting. Fay mi vrlo cesto djeluje pretenciozno i vjestacki, narocito kod komentara raznih predmeta... Hm. Instalirao sam i njemacku verziju, cisto da cujem kako zvuci... I uz neko moje relativno skromno znanje njemackog, sve zvuci mnogo, mnogo prirodnije i bolje odglumljeno. Ali dobro, mozda sad ja tu nesto tripujem
Kao što sam rekla Fay mora djelovati vještački, profesionalno i hladno, da bi se povećao utisak da je ona time traveler iz budućnosti. I da vidjela sam i ja njemačku verziju i šta da kažem nego da njemačka Fay djeluje previše entuzijastično i prenapadno, što uopšte ne odgovara situaciji u kojoj se u datom trenutku nalazi. Tipični Nijemci.

E sad o Salvadoru:
Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Uz to, Salvador za sada lagano moze da ponese nagradu na izboru za najiritantnijeg negativca, mada jos treba videti kako ce se stvari odvijati.
da i mene je u početku Salvador užasno nervirao ali poslije sam se počela smijati kad god je on Fay rekao nešto ironično, a pogotovu kad mu je Fay odgovorila "Your orders don't carry any weight here!"



E sad ono što mi se posebno svidjelo je naravno noćno okruženje, i kako sve lijepo svijetli u mraku
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Copy of laser.jpg
Viđeno:	4 puta
Veličina:	95,1 KB
ID:	40345
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Copy of neon sign.jpg
Viđeno:	4 puta
Veličina:	56,5 KB
ID:	40346

Naravno tu je i soba sa coca cola aparatom, koja mi je baš onako steam punk

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Copy of coca cola.jpg
Viđeno:	6 puta
Veličina:	72,8 KB
ID:	40347


Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
tsk, tsk... evo ovo ide lepo uz kolibu u planini - http://www.youtube.com/watch?v=teUvq02YOuc
Kao što rekoh, precijenjeni
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke