Prikaz jedne poruke
Stara 18.7.2011, 18:12   #80
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Završila 5ti Chapter

Evo prvo nešto o lokacijama
Dakle veoma mi se svidio izgled samog Atlasa



Ove dvije slike su me podsjetile na kuću za lutke

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Copy of 5.jpg
Viđeno:	5 puta
Veličina:	95,3 KB
ID:	40409 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Dollhouse1.jpg
Viđeno:	6 puta
Veličina:	98,7 KB
ID:	40408 Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	71560-Green-Dollhouse-with-furniture-1_medium.jpg
Viđeno:	7 puta
Veličina:	20,9 KB
ID:	40410

Spoiler za kuća za lutke:
Kad smo već kod kuće za lutke preporučila bih vam sjajnu dramu Henrika Ibsena Lutkina Kuća (Nora)


Skoro sve scene su odlično animirane, tako da možemo vidjeti čak i zrake sunce koje ulaze kroz prozor


Veoma je neobično, kako su prikazali da se ne ulazi direktno u kupatilo, nego su ostavili istu scenu, a napravili zidove kupatila transparentnima (isto to su učinili i kasnije u kancelariji u radionici)


Od muzike mi se najviše dopala rock blues melodija sa kasetofona u radionici. Samo za vas sam je snimila i uploadovala.
rock.wav

Ta melodija mi je jako poznata, ali nemam pojma odakle ( maše dijegu upomoć, pošto je ipak on ekspert za muziku, i ja sam sigurna da će je on prepoznati )

Tu su naravno i neke komične scene sa početka igre

Bent malo zafrkava Fay

Fayin izraz lica na ovim slikama; neprocjenjiv


E sad ćemo se malo igrati spolerima za radnju

Dakle kao što sam već rekla mnoge stvari nisu onakve kakvima su se našim likovima (Bent i Fay) činile, i mnoge stvari su ostale nerazriješene na kraju ovog chaptera.

Spoiler za radnju:
1: Saznali smo da je Fayina prijateljica Sadi živa (mada nije baš u najboljem stanju, i ne znamo koliko će još ostati živa)

Ona govori Fay da je Bentova alga potpuno beskorisna i da je cijela misija promašaj
2. Saznali smo da naš dragi Duve i nije tako zlatan, mrzi svoga oca, i između ostaloga je i gay. E sad da li je on izazvao nesreću koja je uništala sve primjerke najjače delta alge, ili je to zaista bila samo nesreća ostaje nam da vidimo.
3. Napokon smo saznali kako je Bentova žena umrla, dobro nismo baš saznali koja je tačno bolest bila u pitanju, ali ja pretpostavljam rak
4. Saznali smo da je Indez egoistični, manipulativni gad koji kuje zavjere na sve strane. Oh čekaj , pola od toga smo već znali
5. Još uvijek ne znamo ko je onaj ćelavi zlobni čovječuljak koji je skovao zavjeru sa onim radnikom da unište sve plantaže algi


I na kraju, jedna bonus slikica koja mi se jako dopala

SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SweetDalilah na korisnoj poruci:
getawayblues (18.7.2011)