Prikaz jedne poruke
Stara 27.7.2011, 2:44   #91
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Gotov 7. chapter, posle malo muka ali i ne preterano frustrirajucih - odlicno i zanimljivo na samo dve lokacije. Isto sam se malo vise "zezao" oko cuvara za stolom. Zanimljivo da sam ovu zagonetku resio na "silu" a da to nisam ni znao (iako sam je posle i nomalno resio) - naime, cuvaru sam uzeo kljuceve i ako se ne varam, igra ne dozvoljava da se udaljite dok mu ih ne vratite (ili resite zagonetku) ali sam ja nekako u tom momentu uspeo uz par klika misem da se iskobeljam odatle i zadrzim kljuceve. Tek kada sam ih vratio sledeci put, i kada je Zivorad u isto vreme bio pijan ko letva sam odradio zagonetku kako treba.

U ovom delu oskara za najiritantnijeg lika odnosi cuvar pored broda Propisno je nervirao i glasom i zabranom da se takne bilo sta

Takodje mislim da je zagonetka sa kartaskim bojama jedna od lepsih, ali osim sto ostaje misterija kako je i jednako pijani Duve razaznavao "znakove" nisu odmah morali da otkriju "znakove" kroz komentare Duvea (jer sam ja ustvari tada ukapirao cemu sluze) nego da nekako prvo to sami ustanovimo. Svejedno, interesantna je kao i ona sa telefonom.

Citat:
SweetDalilah kaže: Pregled poruke
Ending scena je završila jako lijepom plovidbom rijeke
u stilu filma "African Queen" :



i sledeca, meni jedna od najlepsih scena sa pocetka 8. chaptera su mi dali zelju da se vise bakcem sa dubinama dzungle, poput Flight of the Amazon Queen, ali je elektrana brzo pronadjena, i tu sam kod zagonetke sa dvogledom.
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke