Prikaz jedne poruke
Stara 27.7.2011, 16:11   #92
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: [Playthrough #5 - A New Beginning]

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Isto sam se malo vise "zezao" oko cuvara za stolom. Zanimljivo da sam ovu zagonetku resio na "silu" a da to nisam ni znao (iako sam je posle i nomalno resio) - naime, cuvaru sam uzeo kljuceve i ako se ne varam, igra ne dozvoljava da se udaljite dok mu ih ne vratite (ili resite zagonetku) ali sam ja nekako u tom momentu uspeo uz par klika misem da se iskobeljam odatle i zadrzim kljuceve. Tek kada sam ih vratio sledeci put, i kada je Zivorad u isto vreme bio pijan ko letva sam odradio zagonetku kako treba.
Hm da i ja sam prije nego što sam pogodila karte, uradila to isto, ali ja za razliku od tebe nisam uspjela da se "u nekoliko klikova iskobeljam" Stvarno nisam znala da si tako podmukao Moraću te od sad zvati "sneaky Diego"

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
Takodje mislim da je zagonetka sa kartaskim bojama jedna od lepsih, ali osim sto ostaje misterija kako je i jednako pijani Duve razaznavao "znakove" nisu odmah morali da otkriju "znakove" kroz komentare Duvea (jer sam ja ustvari tada ukapirao cemu sluze) nego da nekako prvo to sami ustanovimo. Svejedno, interesantna je kao i ona sa telefonom.
Čuj njega, nisu morali odmah da otkriju znakove kroz komentare Duvea, pa ionako sam se namučila dok sam ih našla

Citat:
dijego_ kaže: Pregled poruke
u stilu filma "African Queen" :

Nisam gledala, ne gledam ja toliko stare filmove. Dobro postoje ipak izuzeci: Sjaj u travi; This Property Is Condemned; Doručak kod Tiffanyja; Briljanteen. Znam da sam gedala još neke al se ne mogu sjetiti.
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke