Prikaz jedne poruke
Stara 29.3.2012, 19:19   #862
SweetDalilah
Član
 
Član od: 25.1.2011.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 195
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SweetDalilah
Određen forumom Re: Šta ima novo

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Ako ste (kao ja) izbegavali da igrate Hollywood Monsters (jednu od prvih avantura firme Pendulo Studios, iste one koja nam je pre neki dan podarila Yesterday.) zato što znate španski kao Forest a ne kao Nadal , od danas nemate više opravdanje za to (ukoliko znate engleski): neki Grci (!) su napravili печ (patch, bre!) koji sve natpise u igri (menije, titlove, hotspotove itd.) daje na (skoro pa našem maternjem) engleskom!

Ovamo imate sva neophodna objašnjenja (i uputstvo za upotrebu!) + linkove za svlačenje zakrpe i воктруа igre.


Još nešto: ako se registrujete na sajtu FX Interactive, možete potpuno besplatno (a legalno!) da dobijete даунлоуд ove avanture.
Ponuda važi samo do 29.3.
Požurite!
Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Ej, drugari, zaboravite na to da sam rekao da možda ne treba skidati verziju Hollywood Monsters sa FX Interactive jer (mislio sam pogrešno) ne radi dobro.

Ova verzija radi odlično, samo sam ja njene fajlove zamenio pogrešnim parnjacima iz pogrešne zakrpe. Naime, za ovu verziju postoji posebna zakrpa (skinite je ovde i OBAVEZNO pročitajte ридми koji uz nju ide) koja čini da je apsolutno sve u avanturi (sem španskih glasova) na engleskom!
Uf dobro je da sam zavirila u temu, umalo ne propustih da downloadujem igru moje najdraže kompanije.

Evo igra se upravo sad instališe, nadam se da će raditi na mojoj Windows 7. Ako ne moraću onda na Windows 2000 (Ne daj bože )

Znači kad instaliram trebam da overwrajtiram ovaj drugi patch a ne onaj prvi da bi sve bilo na engleskom

Očekujte utiske o igri ako sve uspije

P.S. Zoki, ako ovo bude radilo, pišem tablice, al sigurno
SweetDalilah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke