Prikaz jedne poruke
Stara 21.2.2013, 17:00   #99
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Isprobanje full igre prije kupovine preko gaikai.SAMO me zanima konekcija
Za live streaming mislim da nema ništa ispod 6Mbps neometane konekcije da bi dobio 1280x720p rezoluciju sa iole zadovoljavajucim kvalitetom slike. A čak i tada pitanje je da li će taj kvalitet slike biti onaj koji si očekivao. Mislim da je 10mbps brzina uploada krajnji minimum za 1280x720p.
Sve kvalitetnije od toga ne verujem da ima smisla očekivati sa ovih tržišta "sa jeftinijim ulaznicama".

Citat:
Brate IMA backward compatibility sa ps3 ! Sjajno
Edit: Ali samo iz oblaka izgleda
To će da stvara ogromne troškove na Sony serverskoj strani. Pitanje je ko će da plati te troškove? Odnosno zna se da će da plaćaju igrači ali pravo pitanje je koliko? Nemoguće je da platiš 60 dolara igru i večno da ti streamuju. To je ključno pitanje, koliko će to da se plaća i kakav model plaćanja, koliko često.

Citat:
u pozadini download,preuzimanje nivoa prijatelja ako ne moze da zavrsi.Touchpad strasan ipak za platformske igre ili mozda angry birds
Moze se igrati dokle se sama igra skida evo je stvarno
To im je pametno. Da grafiku guraju u prvi plan brzo bi ih zasenio PC pa ne bi imali čime da se hvale. Zbog toga su se odlučili da istaknu mogućnosti koje PC (zbog svojih komplikacija) ne može da radi (mislim na glatko snimanje sa dedicated delom hardverske snage da snima, enkodira, downloaduje, uploaduje). Naravno te fancy mogućnosti će mu sigurno odgristi nekih 20% hardverske snage i memorije.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke