Prikaz jedne poruke
Stara 8.5.2014, 10:23   #1802
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Re: Game of Thrones

Citat:
ColdBoot kaže: Pregled poruke
Marti reče, kao, pratimo njeno sazrevanje i gorko spoznavanje ljudske prirode... ali to već traje tri sezone ko da je retard. Ili Hodorovo dete. Ali tako je i sa ostalom decom. Aria isto putuje 3 sezone i nikad da stigne. Pa da putuje hodočasnički na kolenima sa klanjanjem pa bi stigla do sad. Bran isto.
U pravu si, ali ja lično definitivno vidim promene u Sansinom ponašanju u odnosu na vreme kad je bila u Winterfellu, odnosno kad je tek došla u KL. Ne sumnjam da je debeli mogao da sve to reši mnogo brže ali stvari trebaju da se dešavaju do kraja poslednje knjige a i moraju se neke stvari imati na umu:

- Sansa je u početku bila daleko naivnija i težak sanjar dok sada daleko bolje razume kako stvari stoje ali nije u stanju da sama promeni stvari, naročito imajući u vidu kako glave brzo lete, naročito ako si Stark. Ako to što je shvatila da je za nju najbolje da ćuti i klima glavom kako bi je zadržala na vratu, iako zna da to nije ono pravo, nije dovoljno da se vidi da odrasta i prevazilazi onu naivnost onda ne znam šta da ti više kažem.

- Čak i ako zanemarimo to što je Arya još uvek samo dete i to što bi trebalo da je još mlađa nego što u seriji jeste meni se njena odiseja čini sasvim jasnom, naročito kad se uzme u obzir kroz šta je sve prošla. Nemaš gde da odeš, ne znaš kome da veruješ (naročito jer je bila svedok Red Weddinga) , sve ti je opasnost i svi su ti neprijatelji pa se jasno postavlja i pitanje - gde da stigne kad ne zna ni gde da ide... Ni mnogo stariji ne bi znali šta da rade u onakvim vremenima a kamoli devojčica koja ima toliko godina.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke