Prikaz jedne poruke
Stara 7.2.2022, 23:58   #52
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 2/2022

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Moje pitanje i dalje stoji. Da li koristiš YouTube?
Isuviše si ti inteligentan za ovo pitanje a hvataš se za svaku reč. Suštinu pustaš niz vodu. Ako ne mogu da isključim reklame na bilo kojoj destinaciji, ta destinacija je za mene nebitna stvar, pa bio to i YT. Apsolutno sam siguran da Gugl na taj način moje pare videti neće. Jednom ako onemoguće isključivanje reklama. Ionako sam im na razne druge načine dao isuviše para. O info koje prikupljaju od mene da i ne govorimo.

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Google naplaćuje po broju pregleda ili šta već izabereš, ako ne vidiš reklamu neće naplatiti
Drugim rečima, ako aktiviram postavljanje reklama, Gugl će mi naplatiti TEK kada se moja reklama pogleda. Ja sam bio ubeđen da prvo platiš, pa se tek onda reklamiraš. Izvinjavam se svima, bio sam u krivu.

Citat:
Aleksandar Djurovic kaže: Pregled poruke
Ne znam ja na kakve vi to sajtove idete gde reklame zauzimaju 80% prostora i guraju malware. Ja na takve sajtove ne idem i nemam problema sa reklamama. Normalni sajtovi imaju svega nekoliko reklama koje ne prave problem. Evo na primer ovaj forum ima samo jednu reklamu na vrhu. I tu jednu jedinu reklamu ubije Ad bloker.
Ko je pominjao malware? Pročitah celu temu ali ne nađoh. Što bi ikom smetala neupadljiva reklama u vrhu? Mi ovde pričamo o bombardovanju. Pusti YT bez pretplate i blokera pa vidi.

Svojevremeno sam Blic app obrisao jer nisam želeo da smradovi upravljaju mojim interesima (na stranu info). Otvoriš stranicu i taman kada želiš da dodirneš neki tab da vidiš nešto o recimo utakmici, baš tu se odjendom stvori reklamni banner link i odvede te ko zna gde. I to one milisekunde kada već ne možeš da vratiš prst nazad. A kada konačno odeš tamo gde si hteo, sačeka te video, ne i tekst o utakmici. Ali da bi video odgledao, treba prvo da odgledaš reklamu koju ne možeš odmah preskočiti. Ma kako sam je slatko obrisao. Nikada više na mom telefonu.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dekip na korisnoj poruci:
mvasic (8.2.2022)