Prikaz jedne poruke
Stara 5.8.2022, 22:52   #34
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 548
Zahvalnice: 352
Zahvaljeno 183 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 8/2022

Citat:
mvasic kaže: Pregled poruke
Ne znam da li si video, ali sam lepo ponudio da im pošaljem pare na PayPal. Još uvek nisam dobio odgovor. Zato i vredja, kad je jedini komentar koji neko iz redakcije ostavi je "jel' ste videli papir".
Ma video sam,ali sam video i to da vas koji se zalite na elektronsko izdanje i samo zelite da dodjete do SK nema ni milion ni hiljadu,vec par ljudi i zaista je pomalo neprijatno citati za svaki broj iste prepiske,vec odavno vam se moglo izaci u susret na brdo nacina.

Sve odaje utisak u najmanje ruku neozbiljnosti od strane SK da ne kazem dve reci koje bi mozda i najbolje opisale koliko ih potresa necija borba da se dodje do casopisa...

Procitao sam broj,rekao bih veoma rano u odnosu na svoje navike,odgledao Prelistavanje i nazalost nisam primetio deblji papir,primetio sam dobar,zanimljiv tekst (o laboratorijama) koji mi je drzao paznju,tekst o Huawei Watch GT3 Pro sam sa zadovoljstvom procitao iako se ne lozim na pametne satove.Huawei MatePAd Paper potpuni promasaj u smislu da sam vec odgledao Kuzmin video prilog o tom uredjaju (video o igri meseca nisam gledao,pa se ne smatram ostecenim ) i da mi dve strane u SK uzalud bacene jer su postale besmislene posle tog video priloga,pa sam sad u dilemi sta da ignorisem video priloge ili casopis... jos mi je zanimljiv bio i tekst o PS Plusu i to je to.

Sad gledam papir stvarno jeste kvalitetniji ili deblji,ali valjda se za 290dinsa to i podrazumeva da bude tako pa mozda zbog toga ne ostavlja utisak. Iskreno najjaci utisam mi je ostavio Kraljevic Marko jer se provlaci kroz vise mesta u broju
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku PinociO na korisnoj poruci:
Dekip (6.8.2022), mvasic (5.8.2022)