Prikaz jedne poruke
Stara 10.5.2007, 18:42   #18
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
onda ti je odluka jednostavna..ako klokujesh - C2D, ako pak necesh onda AMD da ga drzish na def.-u..
kad se uzmu u obzir svi razlozi koje si naveo neki X2 ti je najbolje reshenje uz taj budgetski Neo-F, nema potrebe za bacanjem para ako ce sve biti na def.-u...
Hvala mad jos jedan forumas sa istim misljenjem i to onaj koji je "deo inventara foruma" (vec sam od jednog sa tim zvanjem dobio iste informacije) ma kazem ti, nisam neki overkoloker,mada znam da je to kod c2d maciji kasalj,nekako bi se i to skontalo,ali problem je kao sto sam naveo jos i napajanje,ovo sto imam je nedovoljno za overklok,tako da bih i tu morao investirati. Nego dal bi ovo moje koje imam od 350W bilo dovoljno da gura 4600+ na defaultu? napajanje je iz brand konfe koja je dosla iz austrije,HP Compaq i trebalo bi da je kvalitetno sta znam.... mislim da je bolje ono od 350 nego neki kinez od 500

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Mislim da za lagan klok (3GHz) ne bi morao da kupuješ novo napajanje. Što se pomoći oko klokovanja tiče, ne cimaj se, znaš da ćemo ti pomoći. Svaki detalj ćeš znati pre nego što se upustiš u operaciju! Moja preporuka je i dalje C2D, ali ipak ti odlučuješ!
Opet dilema znaci mislis da bi ovo napajanje moglo da izgura overklok e4300? memorija je takodje ddr2 na 533 Kingston,ne znam kako bi se ona tu klokovala....

Poslednja ispravka: Rocker (10.5.2007 u 18:46) Razlog: quote
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke