Prikaz jedne poruke
Stara 10.10.2007, 22:01   #41
Shlaymara
Mr. Spatula
 
Avatar korisnika Shlaymara
 
Član od: 15.11.2005.
Lokacija: Hložany/NS
Poruke: 3.298
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.210 puta na 542 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Shlaymara
Određen forumom Re: Grim Fandango

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
Bas taj Monkey Island je klasican primer, glavolomke su tu da zabave, ne da namuce...
Jednostavno cartoonolika grafika je namenjena deci, kao i recimo vecina tih avantura...
Molim?! Cudi me da te Caine nije lincovao za ovu izjavu.
Pa koje su to po tebi cartoonolike avanture namenjene deci?

I kao sto vec neko rece, tezina zagonetki ne zavisi od stila grafike. Prica verovatno da, ali zagonetke sigurno ne. Cartoonolike avanture su uglavnom saljive (humor jednostavno pase uz taj stil) ali kad dodje vreme za zagonetke tu razlike nema.

Citat:
Naravno uvek ima izuzetaka, ali da li se bilo koja cartoon avantura moze meriti recimo sa Syberi-om, po prici, po zagonetkama, po grafici (crtezima), ma igra te jednostavno uvlaci, a to se ne moze reci za ove... Pa mislim nivo detaljnosti koji je odradjen oko likova, mene je najvise odusevio onaj pijani/propali ruski ex pilot (OSETIS MU NOSTALGIJU ZA KOMUNIZMOM SA SVAKIM UDAHOM I IZDAHOM, naravno vodka govori iz njega ), ili ona pevacica... Mislim da je to machice teze uraditi u crtanoj avanturi...
Moze, recimo Discworld 2. I po prici, i po zagonetkama a bogami i po grafici (iako ih deli 6 godina). Mada sve to zavisi od coveka, sta mu se vise svidja. Verovatno se tebi ne bi svidela prica u Discworldu (kao sto ni ja nisam odusevljen pricom u Syberii), posto, koliko mogu da vidim, preferiras ozbiljne/duboke/epske price (da nisi neki RPGas?).

Poslednja ispravka: Shlaymara (10.10.2007 u 22:11) Razlog: Dodah drugi citat
Shlaymara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke